współpracujemy z najlepszymi

blum
Blum to znane, doceniane i innowacyjne przedsiębiorstwo rodzinne o międzynarodowym zasięgu z centralą w Austrii. Blum jest producentem wysokiej jakości okuć meblowych: innowacyjnych systemów zawiasów, szuflad oraz podnośników do frontów górnych docenianych przez klientów od wielu lat.
egger
EGGER jest stale rozwijającą się, globalną firmą rodzinną z branży płyt drewnopochodnych. Firma jest dostawcą pełnego asortymentu produktów dla przemysłu meblarskiego i wyposażenia wnętrz, produktów budowlanych oraz podłóg laminowanych.
kronoswiss
Swiss Krono jest jednym z największych na świecie producentów płyt i wyrobów drewnopochodnych. Szwajcarska jakość i korzenie. SWISS KRONO sp. z o.o. jest częścią holdingu Swiss Krono Group (Ernst Kaindl), światowego lidera w branży produktów drewnopochodnych.
kronospan
Kronospan produkuje i dystrybuuje panele na bazie drewna. Wiodący producent:
  • Płyta wiórowa (PB)
  • Płyta pilśniowa średniej gęstości (MDF)
  • Panele podłogowe
  • Żywice UF, MUF i MF do płyt drewnopochodnych
  • Największy producent zorientowanych płyt strandowych (OSB) w Europie
hettich
Firma w swojej ofercie posaiada zawiasy, prowadnice, systemy szuflad, oświetlenie mebli, systemy do drzwi, itp.
sevroll
Już od 20 lat Sevroll-System oferuje najszerszy na rynku wybór systemów do drzwi przesuwnych, składanych i rozwieranych oraz systemów do zabudowy garderób i profili wykończeniowych
gamet
Firma Gamet jest wiodącym w Europie producentem dekoracyjnych akcesoriów meblowych i budowlanych. Przez ponad 30 lat działalności zdobyli doświadczenie w zakresie odlewnictwa produktów ze stopu cynku i aluminium (ZnAl), aluminium, wtrysku tworzywa sztucznego, obróbki mechanicznej, stosowania pokryć galwanicznych i lakierniczych.
rejs
REJS to jedna z wiodących firm sektora akcesoriów meblowych w Europie. Specjalizuje się w produkcji elementów wyposażenia z drutu, stali i aluminium do nowoczesnej kuchni i garderoby. 25 lat doświadczenia, stabilna organizacja (ponad 700 zatrudnionych osób) i „know how” gwarantują nieustanny rozwój i ciągłe doskonalenie produktów i usług.
hafele
Globalna firma działająca od 1923 roku. Oferuje największy na rynku asortyment okuć meblowych, okuć budowlanych, oświetlenia meblowego LED, elektronicznych systemów kontroli dostępów oraz akcesoriów dla stolarzy i architektów – w sumie ponad 100 tys. produktów o wyjątkowej konstrukcji i designie, które można znaleźć w meblach i prestiżowych inwestycjach budowlanych na całym świecie.